Kredyty na zakup mieszkania

Chcesz kupić mieszkanie na kredyt?

Zakup mieszkania to jedna z najpoważniejszych decyzji w życiu człowieka. Szczególnie jeśli transakcję chcemy sfinansować kredytem. Warto w takiej sytuacji mieć przy sobie sprawdzonego doradcę.

U doradcy kredytowego warto pojawić się zanim jeszcze zdecydujesz się wybrać konkretne mieszkanie. Podczas tej pierwszej wizyty doradca oblicza zdolność kredytową, dzięki temu dowiesz się na zakup jakiego mieszkania możesz sobie w danym momencie pozwolić. To jest szczególnie ważne obecnie – gdy banki z dnia na dzień mogą zmienić swoją kredytową politykę.

W czasie kolejnych spotkań, już po wybraniu wymarzonych czterech kątów, doradca przedstawia najkorzystniejsze oferty sfinansowania zakupu poprzez kredyty na zakup mieszkania. Doradcy z poniższej listy to osoby z dużym doświadczeniem w usługach finansowych, poświęcą Ci tyle czasu ile będzie potrzebne, abyś dobrze zrozumiał czym różnią się poszczególne kredyty od siebie i który jest dla Ciebie najlepszy.

Kredyty hipoteczne są wyjątkowo zróżnicowane. Rata kredytu o tej samej wysokości, może być bardzo różna, w zależności od okresu spłaty, wybranej waluty, marży, prowizji rodzaju raty i wielu innych czynników. I nie obawiaj się – doradca zawsze stosuje zakres przekazywanych informacji do poziomu twojej wiedzy. Jeśli kupujesz mieszkanie pierwszy raz, otrzymasz wyczerpujący opis wszystkich etapów zakupu i zdobywania kredytu. Jeśli natomiast jesteś już doświadczonym inwestorem, a tematy zwiane z kupowaniem mieszkań masz w małym palcu, możemy zagwarantować, że spotkanie z doradcą także nie będzie stratą twojego czasu.
 

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads