Aktualnie znajdujesz się: Finamo.pl Ogłoszenia Kredyty konsolidacyjne

Kredyty konsolidacyjne

Czym jest kredyt konsolidacyjny?

Wiele słyszy się w ostatnim czasie o nowościach w ofercie kredytowej różnych banków i instytucji kredytowych działających w Polsce. Jedną z takich nowości jest kredyt konsolidacyjny. Pojawił się on na naszym rodzimym rynku stosunkowo niedawno, ale już posiada on wielu zwolenników i w zasadzie z dnia na dzień zyskuje popularność.

Konsolidacja to inaczej połączenie, co oznacza, że kilka zobowiązań finansowych kredytobiorcy łączonych jest w jeden kredyt. Taka oferta skierowana jest do wszystkich klientów, mających zaciągniętych kilka różnych pożyczek i spłacających je równocześnie.

Kredyt konsolidacyjny nie dość, że jest wygodny dla klienta, ponieważ może on spłacać tylko jedną ratę miesięcznie zamiast kilku, to jeszcze na dodatek może być tańszą alternatywą dla pozostałych pożyczek. Kredyt konsolidacyjny na ogół udzielany jest na lepszych warunkach, niż dotychczas spłacane kredyty. Decydując się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego można wyliczyć, ile tak właściwie uda nam się zaoszczędzić na takiej operacji.

Takich wyliczeń możemy dokonać samodzielnie, albo też korzystając z pomocy doradcy finansowego. Kredyt konsolidacyjny jest po prostu produktem bankowym, który oferowany jest klientom w celu spłacenia istniejących już zobowiązań finansowych, które mogą wynikać na przykład z niespłaconego limitu na karcie kredytowej, z pożyczek i innych kredytów. Zaciągając kredyt konsolidacyjny w wybranym banku, spłaca on wszystkie istniejące zadłużenia, łącząc je niejako w jeden kredyt.

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads