Aktualnie znajdujesz się: Finamo.pl Ogłoszenia Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe

To szeroka grupa produktów kredytowych, które są określane mianem kredytów gotówkowych. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju pożyczka, udostępniana kredytobiorcy w formie gotówki. Pieniądze oddawane są do dyspozycji klienta na określony termin i procent. Kredyt gotówkowy należy spłacić w z góry ustalonej liczbie rat, w założonym harmonogramie. Jest to sposób na sfinansowanie dowolnego celu konsumpcyjnego i nie tylko. Kredyt gotówkowy można uzyskać szybko, dlatego też jest to rozwiązanie adresowane do osób nagle potrzebujących większej gotówki.

 

Okres spłąty kredytu gotówkowego

Kredyty gotówkowe są kredytami krótkoterminowymi. Jednak ostatnio, maksymalny okres kredytowania dostępny w ofercie bankowej uległ znacznemu wydłużeniu. Są już banki, które mają w swojej ofercie kredyty gotówkowe na 120 miesięcy. Stosunkowo długi okres kredytowania umożliwia obniżenie wysokości rat.

Koszty kredytu gotówkowego

  • Odsetki - wysokość oprocentowania bardzo często uzależniona jest od kwoty kredytu lub okresu kredytowania.
  • Opłata wstępna obliczana jako procent kwoty kredytu.
  • Prowizja za udzielenie kredytu.

Większość banków oferuje, przy kredycie gotówkowym, opcję skorzystania z ubezpieczenia na życie Ubezpieczenie jest w większości przypadków dobrowolne i nie wpływa na decyzję o przyznaniu kredytu. Zakres ubezpieczenia kredytu gotówkowego różni się w zależności od banku i wybranej opcji ubezpieczenia. Składka ubezpieczeniowa wyliczana jest jako procent kwoty kredytu i doliczana jest do wysokości miesięcznej raty płaconej przez kredytobiorcę.

Aktualnie w ofercie naszych doradców kredytowych dostępne są następujące produkty z zakresu kredytów konsumpcyjnych: kredyty gotówkowe
kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń, kredyty samochodowe, karty kredytowe.

Szeroka oferta zarówno pod kątem produktów jak i ze względu na liczbę partnerów umożliwia dobór odpowiedniego produktu dla każdego Klienta.
 

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads