Aktualnie znajdujesz się: Finamo.pl Ogłoszenia Kredyty dla firm

Kredyty dla firm

Kredyty dla firm obejmują różne formy finansowania działalności przedsiębiorstwa. Mogą one obejmować kredyty różnego typu, w tym kredyty gotówkowe i odnawialne, a także leasing, czy też finansowanie transakcji handlowych oraz emisję papierów dłużnych.

Podstawową cechą kredytu firmowego jest to, że skierowany jest on wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą.

Cechy charakterystyczne kredytu firmowego:

  • Niskie oprocentowanie – od 7%,
  • Krótki okres kredytowania,
  • Wysoka suma kredytu możliwa do uzyskania,
  • Dowolny cel kredytu.

Doradcy finansowi z bazy ofert Finamo to najlepszy wybór dla właścicieli firm, którzy szanują swój czas i szukają profesjonalnego doradztwa. Doradca kredytów dla firm pomaga zarówno tym przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą jako osoby fizyczne (łącznie z przedstawicielami wolnych zawodów), jak również tym z nich, którzy założyli już spółki osobowe i kapitałowe.

Oferty i ogłoszenia doradców kredytów firmowych wyróżnia szeroka gama produktów dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz profesjonalne doradztwo. Przywiązują oni ogromną wagę do wspierania Klientów w załatwianiu wszelkich formalności.

Skontaktuj się z wybranym doradcą firmowym już dziś, a porozmawiasz z osobami, które rozumieją potrzeby firm takich, jak Twoja. Poniżej ogłoszenia kredyty dla firm z całej Polski.

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads