Aktualnie znajdujesz się: Finamo.pl Ogłoszenia Kredyty bez BIK

Kredyty bez BIK

Kredyty bez BIK (bez zaświadczeń) to na ogół kredyty lub pozyczki udzielane przez poza bankowe instytucje finansowe, osoby prywatne lub SKOKi. Instytucje te przy udzielaniu kredytów bez BIK nie sprawdzają historii kredytowej klienta w Biurze Informacji Kredytowej. W rezultacie kredyt mogą otrzymać osoby , które mają opóźnienia w spłatach rat kredytów bankowych. Kredyty bez BIK są na ogół kredytami krótkoterminowymi bardzo podobnymi do chwilówek.

Dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu gotówkowego bez BIK:

  • dowód tożsamości np dowód osobisty,
  • wypełnienie wniosku kredytowego,
  • pit lub inne dokumenty potwierdzające wysokość osiąganych dochodów, dzieki którym kredytodawca ocenia zdolność kredytową.

Coraz więcej skoków i banków oferuje tzw. kredyt na oświadczenie. W przypadku takiej oferty praktycznie  jedynym dokumentem potwierdzającym wysokość dochodów kredytobiorcy jest jego pisemne oświadczenie. Dodatkowe dokumenty poświadzcające dochody  nie są wymagane.


Zabezpieczenie kredytu

W przypadku kredytów gotówkowych bez BIK, większość kredytodawców nie wymaga zabezpieczenia.

Barzdo rzadko - w szcególności przy wyższych kwotach kredytów wymagane jest od kredytobiorcy ustanowienie zabezpieczenia w formie ubezpieczenia spłaty kredytu, weksla in blanco lub poręczenia osóby trzeciej.

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads