Aktualnie znajdujesz się: Finamo.pl Ogłoszenia Inwestycje

Inwestycje

Chcesz zadbać o swoją przyszłość i godną emeryturę?

Wszelkie analizy pokazują, że emerytury, które za kilka czy kilkanaście lat będą wypłacane w tzw. drugim filarze nie zaspokoją potrzeb przyszłych emerytów. Okazuje się bowiem, że przyszłe świadczenie może stanowić nawet mniej niż połowę ostatnich zarobków. Aby po przejściu na emeryturę nie utracić podsianego poziomu życia, trzeba wiec samodzielnie oszczędzać.

Podjecie decyzji o rozpoczęciu regularnego oszczędzania, i to w jak najwcześniejszym wieku, jest w tym wypadku kluczowe. Jednak kiedy już się ją podejmie, warto pomyśleć o tym, jak najefektywniej swoje oszczędności ulokować. Wysoka emerytura nie powstaje bowiem tylko ze stałych miesięcznych wpłat, ale przede wszystkim z umiejętnego pomnażania zebranego kapitału.

W naszej bazie znajdziesz kilkadziesiąt różnych produktów inwestycyjnych, które możesz dopasować do swoich potrzeb. Zawsze znajdziemy dla Ciebie ofertę, która będzie dopasowana do preferowanego przez Ciebie sposobu i okresu inwestowania oraz akceptowalnego przez Ciebie poziomu ryzyka. Doradcy inwestycyjni z listy poniżej, pomogą Ci dokładnie określić Twoje potrzeby związane z inwestowaniem i doradzą taki sposób inwestowania, który przyniesie Ci zysk i satysfakcję.Poświęcą Ci tyle czasu, ile będziesz potrzebował, abyś dobrze zrozumiał czym różnią się różne sposoby oszczędzania na emeryturę. .


Strategię inwestowania tworzy się w  w oparciu o trzy grup produktów inwestycyjnych: fundusze inwestycyjne, programy oszczędzania, produkty strukturyzowane.
 

Nie znaleziono ogłoszeń.
zamknij [x] Informacja Aby dodać ogłoszenie do schowka, musisz się zalogować.
finamo.pl © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads