Dobre Konto w Millenium Banku to najlepsze konto zarabiające

Dodano: czwartek, 26 stycznia 2012 r.
Średnia ocena: 2,00 na 5 (wszystkich głosów: 6)
Liczba opinii: 0

Nowy produkt banku Millenium – Dobre Konto posiada już 120 000 nowych szczęśliwych posiadaczy. W cale nas to nie dziwi, że dobry produkt bankowy szybko przyciąga nowych zwolenników.

Od niespełna 6 miesięcy, czyli okresu, w którym mamy przyjemność skorzystać z produktu Banku Millenium systematycznie rośnie grono jego sojuszników. Dlaczego Dobre Konto jest takie dobre?


Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy banku Millenium jest nie tylko tani w utrzymaniu, ale pozwala również na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Zacznijmy jednak od podstawowych opłat i funkcjonalności konta.

Dobre konto w Millenium banku, to przede wszystkim:
zwrot 3 % wydatków za codzienne zakupy, za które zapłacisz kartą debetową wydaną do Dobrego Konta, do kwoty 50 zł miesięcznie,

  • darmowe otwarcie i prowadzenie konta,
  • bezpłatna karta debetowa wydana do konta,
  • bezprowizyjne bankomaty w Polsce,
  • darmowe przelewy internetowe,
  • bezpłatny dostęp do konta za pośrednictwem telefonu i internetu,
  • 0 zł za polecenie zapłaty,
  • nieoprocentowany debet na koncie przez siedem dni w miesiącu.

Wszystkie powyższe korzyści otrzymamy jeśli posiadacze Dobrego Konta zanotują na nim comiesięczne wpływy w wysokości co najmniej 1000 zł oraz minimum raz w miesiącu zapłacimy za zakupy kartą wydaną do Dobrego Konta.


Po wiwisekcji oferty konta banku Millenium, wcale nas nie dziwi ilość nowych posiadaczy. Dobre Konto w Millenium Banku to idealne rozwiązanie dla miłośników plastikowego pieniądza. Sobie i konkurencji możemy życzyć tylko więcej takowych ofert bankowych i jeszcze większej ilości nowych klientów.

Twoja ocena

Dodaj własną opinię

* - wymagane pole
odśwież obraz Przepisz tekst z powyższego obrazka. Wielkość liter nie ma znaczenia.
finamo.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Oprogramowanie: Inspiroads